“1 mln euro dhe dy shtëpi në Beograd”, Kurti e zbulon: Një nga kandidatët serb u tërhoq nga gara në Veri sepse u ble nga Serbia

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti ka reaguar në lidhje me ngjarjet e fundit dhe tensionet me Beogradin. Në një postim në rrjetet sociale, Kurti u shpreh se në veri duhet të mbahen zgjedhje të lira e për këtë duhet një fushatë parazgjedhore e lirë. Kurti ka thënë se për të realizuar këtë, nevojitet sundimi i […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts