15-vjeçari “monstër” vret prindërit dhe motrën e vogël, poston FOTOT e masakrës online: Të bëhen gati në shkollë!

Një ngjarje tejet e rëndë është shënuar këtë të shtunë në SHBA. Një adoleshent ka vrarë prindërit dhe motrën e tij të vogël dhe ka postuar fotot e masakrës nëpër rrjetet sociale, para se t’i kthente armën dy qenve të familjes dhe vetes kur policia mbërriti në vendngjarje.

Uilliam Colburn, 15 vjeç, vrau babain e tij 63-vjeçar, nënën e cila festonte ditëlindjen, si dhe motrën 2 vite më të vogël se ai, në atë që policia e quan vrasje të 3-fishtë.

Ai gjithashtu postoi foto të familjarëve të tij të vdekur në rrjetet sociale, ku dhe kërcënoi se të njëjtën gjë do të bënte në shkollë.

Policia menjëherë zbarkoi në shtëpinë e tyre në Aransas Oaks të Teksasit në orën 11 të darkës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *