19-vjeçarja vdes duke bërë seks në makinë

19 vjecarja vdes duke bere seks ne makine
19 vjecarja vdes duke bere seks ne makine

Një vajzë e re vdiq ndërsa po bënte seks me një burrë në një makinë pas një feste.

Policia po heton nëse ka të bëjë me një mbidozë të drogës apo ‘seks të ashpër’ si shkak i mundshëm i vdekjes së 19 vjeçares.

Trupi i 19 vjeçare u gjet në automjet i cili ishte i parkuar në qytetin amerikan të Hackensack, New Jersey.

Policia tha se vdekja e papritur u konsiderua e dyshimtë dhe se po hetohet për të përcaktuar shkakun. Hetuesit kanë marrë në pyetje mashkullin e moshës në të 20-at, i cili ishte me 19 vjeçaren në makinë. Ai u tha atyre se si ai dhe adoleshentja kishin marrë ilaçe pa recetë dhe po bënin seks kur ajo humbi vetëdijen.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts