2 të vdekur dhe 1 i plagosur rëndë nga të shtënat me armë në Teksas

2 te vdekur dhe 1 i plagosur rende nga te shtenat me arme ne teksas

Një person u vra dhe një tjetër u qëllua dhe u plagos rëndë nga të shtënat me armë në një qendër tregtare në Austin, Teksas, tha policia.

Personi i armatosur u gjet gjithashtu i vdekur, tha shefi i përkohshëm i policisë Robin Henderson.

“Për momentin, marrëdhënia midis të dyshuarit dhe viktimave nuk dihet,” u tha Henderson gazetarëve pas incidentit që ndodhi rreth orës 17:00.

Të shtënat me armë kanë ndodhur në zonën e një qendre tregtare në natyrë, The Arboretum, tha policia.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts