“20 te Berberi, 20 te…”/ Arrestimi i bashkëpunëtorit të Ballukut dhe dy biznesmenëve, ja çfarë u zbulua nga celularët e sekuestruar

20 te berberi 20 te arrestimi i bashkepunetorit te ballukut dhe dy biznesmeneve ja cfare u zbulua nga celularet e sekuestruar
20 te berberi 20 te arrestimi i bashkepunetorit te ballukut dhe dy biznesmeneve ja cfare u zbulua nga celularet e sekuestruar

Gjate hetimeve per Evis Berberin SPAK ka sekuestruar celularet e kreut te ARRSH, Valter begajt dhe Ervis Lamit

Ne celularin e Ervis Lamit jane zbuluar te gjitha komunikimet me Berberin, Begajn e Brunilda Bulin

Komunikimet jane kryer kur Berberi ishte ne krye te Agjencise se Eficences  se Energjise dhe ARRSH

vijon/…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts