21 persona të plagosur nga shpërthimi në një fabrikë metalurgjike në Iran

Të paktën 21 persona janë plagosur nga një shpërthim në një fabrikë në veriperëndim të Iranit.

Incidenti ndodhi në një fabrikë metalurgjike në jugperëndim të Teheranit. Në vendngjarje janë dërguar katër autoambulanca.

Viktimat morën djegie të shkallës së ndryshme, njëri prej tyre ndodhet në gjendje të rëndë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts