“25 prilli, dita e madhe e fitores”- Luan Rama në krah të kandidates së LSI: Liri Dëma, avokate e palodhur e interesit publikDrejtuesi politik i LSI në Qarkun e Vlorës, Luan Rama, ka shprehur vlerësimet për kandidaten e kësaj force politike Liri Dëma.

luan rama0

Ndërsa shfaqet në krah të saj, Luan Rama e konsideron znj. Dëma si një grua që mëshiron më së miri qytetaren e angazhuar në mbrojtje të grave dhe interesit publik.

Statusi i plotë

25 prilli – dita e madhe e fitores:

LIRI DËMA, ZONJA QË MERITON

TA VOTONI …

Çfarë privilegji për mua të kem në krah në listën e kandidatëve të LSI-së në qarkun e Vlorës një zonjë si Liri Dëma, gruaja që mishëron më së miri qytetaren e angazhuar dhe veprimtaren e palodhur, zërin në mbrojtje të grave vlonjate dhe avokaten e palodhur të interesit publik.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.