3 viktima dhe 3 të plagosur në Nottingham: U gjetën në rrugë të ndryshme, mister çfarë ndodhi

3 viktima dhe 3 te plagosur ne nottingham u gjeten ne rruge te ndryshme mister cfare ndodhi

3 viktima dhe 3 te plagosur ne nottingham u gjeten ne rruge te ndryshme mister cfare ndodhi

12:23 13/06/2023

Trupat e pajetë të 3 personave u gjetën të vdekur pranë qendrës së Notinghamit në Britaninë e Madhe mëngjesin e sotëm. Trupat u gjetën në rrugë të ndryshme që të çojnë në qendër të qytetit.

Policia njoftoi se 3 persona të tjerë u shoqëruan në spital me plagë, pasi u kërkuan ndihmë efektivëve.

Mediat britanike shkruajnë se një 31-vjeçar ra në pranga, pasi dyshohet si përgjegjës për këtë ngjarje. Dinamika e saj ende nuk është bërë e ditur, ndërsa për situatën është informuar edhe kryeministri Rishi Sunak.

Në disa rrugë pranë qendrës janë vendosur masa të rrepta sigurie, deri në zbardhjen e rrethanave./tvklan.al

3 viktima dhe 3 te plagosur ne nottingham u gjeten ne rruge te ndryshme mister cfare ndodhi 1
3 viktima dhe 3 te plagosur ne nottingham u gjeten ne rruge te ndryshme mister cfare ndodhi 2
3 viktima dhe 3 te plagosur ne nottingham u gjeten ne rruge te ndryshme mister cfare ndodhi 3

Të ngjashmeBurimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne :bopta sotwww.botasot.al

Spread the love

Similar Posts