4 të vdekur nga shembja e një ndërtese banimi në Egjipt

Të paktën 4 persona kanë humbur jetën si pasojë e shembjes së një ndërtese banimi katërkatëshe në Kajro të Egjiptit, tha kanali televiziv Sada Al-Balad.

Si pasojë, raportohet se kanë mbetur të plagosur 5 persona.

Nuk dihen ende arsyet e shembjes së objektit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts