4 vite nga protesta e 2 marsit, Meta: Falenderues atyre që iu përgjigjën thirrjes për të mbrojtur Kushtetutën dhe sovranitetin

4 vite nga protesta e 2 marsit meta falenderues atyre qe iu pergjigjen thirrjes per te mbrojtur kushtetuten dhe sovranitetin
4 vite nga protesta e 2 marsit meta falenderues atyre qe iu pergjigjen thirrjes per te mbrojtur kushtetuten dhe sovranitetin

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka kujtuar protestën e 2 marsit të mbajtur katër vite më parë.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale ai u shpreh se është falënderues ndaj qindra qytetarëve, të cilët ju përgjigjën thirrjes për të mbrojtur Kushtetutën dhe Sovranitetin.


Postimi:

” Një popull që fle në demokraci, ka rrezik që një ditë të zgjohet në diktaturë”.
Mirënjohje qindra mijëra qytetarëve, të cilët 4 vite më parë ju përgjigjën thirrjes së Presidentit të Republikës për të mbrojtur Kushtetutën dhe Sovranitetin e tyre!
Mesazhi i rëndësishëm dhe frymëzues i 2 Marsit 2020, jeton fuqishëm në çdo kohë!

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts