6 minuta seancë/ Kryeparlamentarja Nikolla lexon rendin e ditës, ndërsa deputetët e PS i miratojnë

6 minuta seance kryeparlamentarja nikolla lexon rendin e dites ndersa deputetet e ps i miratojne
6 minuta seance kryeparlamentarja nikolla lexon rendin e dites ndersa deputetet e ps i miratojne

Pa debate, Parlamenti miratoi me shpejtësi ligjet e parashikuara për miratim në seancën e sotme.

Ashtu sikurse në seancat e javëve të fundit, edhe në seancën e sotme, ligjet janë miratuar me forcën e kartonëve të deputetëve të mazhorancës socialiste në pushtet.

Seanca ka zgjatur rreth 6 minuta.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts