“7-8 personalitete i kam vetë”/ Egla Ceno në “Big Brother VIP”, basti me Ledion Liçon

7 8 personalitete i kam vete egla ceno ne big brother vip basti me ledion licon

00:48 – 14.01.2024

“7-8 personalitete i kam vetë”/ Egla Ceno në “Big Brother VIP”, basti me Ledion Liçon

Teksa gjithmonë e ka shfaqur vetën para publikut nëpërmjet skensës së teatrit dhe filmave, këtë herë Egla Ceno do të vijë ndryshe.

Ajo është banorja më e re e “Big Brother VIP”, duke “shkelur” bindjen e saj, që dikur thoshte se nuk do hynte kurrë në këtë spektakël. Ajo shprehet se nuk e di se çfarë duhet të presë nga kjo eksperiencë, por do i presë gjërat si të vinë.

“Nuk ka nevojë ta mbushni shtëpinë me shumë banorë sepse unë 7-8 personalitete i kam vetë. O Zot na ruaj”- tha ajo në klipin e saj.

Ndërkohë, Ledioni zbuloi se ai dhe Egla kanë vendosur një bast me njëri-tjetrin.

“Kur u takuam me Eglën, më tha që nuk e pi duhanin, dhe unë i thashë që do e niste. Ne vendosëm një bast, dhe ajo më premtoi që nuk do e niste cigaren”- tha Ledioni.

“Nëse unë e nis duhanin, përgatituni për luftë sepse e kam lënë dhe nuk dua t’i kthehem më”- tha Egla.

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : Bota Sot News www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts