9 të arrestuar gjatë aksionit në veri të Kosovës, Prokuroria Speciale: Operacioni, pas një hetimi të gjatë

Ka përfunduar me 8 arrestime zyrtaresh të dyshuar për korrupsion aksioni i Prokurorisë Speciale në Doganat ne veri te Kosovës. Autoritetet ne Kosove njoftuan se tetë zyrtarë të Doganës së Kosovës dhe një pjesëtar i Policisë Kufitare janë arrestuar gjatë aksionit në veri nën dyshimet për keqpërdorim të detyrës zyrtare dhe marrje të ryshfetit. Ne […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts