A arrestuan në megaoperacionin anti-drogë, Gjykata e Korçës jep masën e sigurisë për 12 të akuzuarit

Është mbajtur sot në gjykatën e Korçës seanca për të arrestuarit në sajë të megaoperacionit anti-drogë “Tempulli”.

Gjykata vendosi ndaj 12 të akuzuarve masën e sigurisë “arrest me burg”.

Në burg janë lënë shtetasit me inicialet A.Z, D.B, D.P, O.Sh, L.D, E.B, A.B, M.Z, N.Ç, E.H, K.P, DH.B.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts