A do të krijojë parti të re apo do vijojë betejën për logon dhe vulën? Ja si përgjigjet Sali Berisha

a do te krijoje parti te re apo do vijoje betejen per logon dhe vulen ja si pergjigjet sali berisha
a do te krijoje parti te re apo do vijoje betejen per logon dhe vulen ja si pergjigjet sali berisha

Ish-kryeministri Sali Berisha teksa u pyet nga gazetarët për situatën në Partinë Demokratike dhe se nëse do të krijojë një parti të re, u përgjigj se kjo nuk do të ndodhë.

Gjithashtu Berisha theksoi se beteja kryesore e Partisë Demokratike është me kryeministrin Edi Rama dhe regjimin

Zhvillimet në PD:

Sali Berisha: Ne nuk mund të na ndryshojë askush emrin. Jemi PD nisim betejën kundër regjimit. Sot kemi një mbledhje të rëndësishme dhe askush nuk mund t’u ndryshojë demokratëve identitetin. Do të përballemi me regjimin dhe Ramën.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts