A ka dorë grupi mercenar ‘Wagner’ në sulmin ndaj policisë së Kosovës? Gazetarja Lala: Ekziston mundësi që…

Gazetarja Klodiana Lala, e cila përcolli live për News24 që prej ditësh së djeshme zhvillimet e fundit që vinin nga veri i Kosovës, deklaroi se ekziston mundësia pjesë e grupit kriminal që sulmoi mund të jenë dhe pjesëtarë të grupit mercenar ‘Wagner’. E ftuar në ‘Open’ në News24 Lala tha se këto dyshime i kanë […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts