A keni një koment për arrestimin e Berishës? Basha: Ju premtoj se për pak ditë…

a keni nje koment per arrestimin e berishes basha ju premtoj se per pak dite
a keni nje koment per arrestimin e berishes basha ju premtoj se per pak dite

Pak para fjalimit të tij në ceremoninë e festimit të 33-vjetorit të themelimit të gazetës Rilindja Demokratike, Lulzim Basha u pyet nga gazetarët sesi e komentonte masën e sigurisë “arrest në shtëpi” të caktuar ndaj ish-kryeministrit Berisha.

Basha refuzoi të jepte një përgjigje, duke lajmëruar se pas disa ditësh do të zhvillojë një konferencë për shtyp në lidhje me këtë çështje.

“Ju premtoj brenda pak ditësh do të jemi në konferencë për shtyp bashkë. Shumë shpejt do ju japë mundësinë për konferencë për shtyp. Unë e respektoj pritjen tuaj dhe ju premtoj se nuk do t’ju zhgënjej”, u shpreh Basha.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts