Abuzime me tenderat, SPAK regjistron procedimin penal për ARRSH

abuzime me tenderat spak regjistron procedimin penal per arrsh
abuzime me tenderat spak regjistron procedimin penal per arrsh

SPAK regjistron procedim penal për Autoritetin Rrugor Shqiptar dhe nis hetimin për shkelje të barazisë në tendera dhe abuzime me tenderat.

Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts