Abuzimet me sterilizimet, ish- ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj paraqitet në SPAK

abuzimet me sterilizimet ish ministri i shendetesise ilir beqaj paraqitet ne spak
abuzimet me sterilizimet ish ministri i shendetesise ilir beqaj paraqitet ne spak

Ish- ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj është paraqitur ditën e sotme në ambientet e Prokurorisë së Posaçme.

Lajmi bëhet i ditur pë BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala, ndërkohë që kjo nuk është hera e parë që Beqaj paraqitet në SPAK.

Më parë ai është paraqitur në cilësinë e personit nën hetim për çështjen e sterilizimit.

Pak ditë më parë Beqajt i është caktuar nga GJKKO masa e detyrimit të paraqitjes dhe ndalim dalje jashtë vendit pasi ai po hetohet lidhur me disa çështje.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts