Abuzoi seksualisht në një kurs golfi me adoleshentin, 39-vjeçarja sjell në jetë fëmijën e tij

22:00 09/06/2021

Një nënë akuzohet se ka pasur një fëmijë me një djalë adoleshent që dyshohet se ka abuzuar seksualisht në një kurs golfi.

Sarah Campbell, 39 vjeç akuzohet për 15 vepra seksuale në lidhje me dy djem adoleshentë midis 2016 dhe 2018, raporton Liverpool Echo.

Campbell, nga Longfellow Street, Bootle, qau në gjykatë dhe mohoi të gjitha akuzat në Liverpool Crown Court kur u paraqit këtë pasdite.

Campbell përballet me nëntë akuza të abuzimit seksual të një djali që ishte i moshës midis 13 dhe 15, të gjitha këto pretendohet se kanë ndodhur gjatë periudhës dy vjeçare.

Tetë nga këto akuza pretendohet të kenë përfshirë aktivitet seksual, ku thuhet se ajo ka kryer marrëdhënie në shtratin e saj dhe në herë në një kurs golfi.

Një akuzë specifikon se vajza e saj u ngjiz gjatë abuzimit seksualisht me djalin adoleshent. Ajo ka mohuar të gjitha akuzat ndërsa Martine Snoëdon, duke e ndjekur penalisht, tha se gjyqi i Campbell vlerësohej të zgjaste katër deri në pesë ditë. /tvklan.al


Të ngjashme Burimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *