Afera CEZ-DIA, gazetari merret në pyetje nga SPAK, zbulohen detajet

afera cez dia gazetari merret ne pyetje nga spak zbulohen detajet
afera cez dia gazetari merret ne pyetje nga spak zbulohen detajet

Zhvillime të reja kanë dalë në dritë lidhur me hetimet rreth aferës CEZ-DIA, pasi SPAK ka marrë në pyetje gazetarin Fatos Mahmutaj.

Gazetarja Klodiana Lala ka zbuluar për BalkanWeb se Mahmutaj është marrë në pyetje në lidhje me një intervistë që i ka marrë bashkëshortes së Kastriot Ismailajt në Vjenë në shkurt të vitit 2017.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts