Afera e inceneratorëve, Berisha paralajmëron protesta: Do iu drejtohemi qytetarëve. Negociata me…

Ish-kryeministri Sali Berisha ka paralajmëruar sot protesta për aferën e inceneratorëve, teksa parlamenti sot miratoi kërkesën e SPAK për arrestimin e ish-zv.kryeministrit Arben Ahmetaj.

Berisha tha se do iu drejtohemi qytetarëve.

“Ne duhet t’u drejtohemi qytetarëve, do u drejtohemi shqiptarëve për të kërkuar largimin e kësaj qeverie me protesta. Kjo është një aferë e tmerrshme. Nuk ka shoqëri, popull që mund të tolerojë këtë aferë. Do të bëhen negociata me forca të tjera të opozitës”, tha Berisha.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts