Agim Doçi nda nga jeta pasi pësoi hemorragji celebrale, Berisha: Poeti i kengës, mbylli sytë përgjithmonë!

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka reaguar për vdekjen e poetit Agim Doçit, të cilit iu dha sot lamtumira e fundit. Berisha e ka quajtur Agim Doçin “poet të këngës”, ndërsa shtoi se edhe pse s’do të jetë më midis nesh, do jetojë gjithmonë në veprat e tij. Ish-kryeministri i ka shprehur ngushëllimet familjarëve dhe Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts