“Ajo ka qenë ish e dashura jote”/ Nita debaton me Antonetën: Mos shpif! 

ajo ka qene ish e dashura jote nita debaton me antoneten mos shpif

13:58 – 08.03.2023

Ajo ka qenë ish e dashura jote/ Nita debaton me Antonetën: Mos shpif! 

Në debatin e nxehtë mes Shpatit dhe Nitës u përfshi edhe Antoneta. Kjo e fundit, i tha Shpatit që nuk ka pse i kërkon llogari Nitës, për aq kohë sa ai ka puthur dikë tjetër dhe Nitën e ka një ish të dashur, apo e ka patur kandidate.

Komenti i Antonetës acaroi Nitën e cila u ngrit në këmbë duke folur me ton të lartë zëri. Ajo tha se nuk ka qenë ndonjëherë ish e dashura e Shpatit, por ata të dy kanë patur një njohje jashtë dhe vetëm kaq.

Antoneta u shpreh se të dalësh në një “date” do të thotë që je njohur me dikë dhe se nuk po thotë ndonjë gjë të keqe.

Shpati nga ana tjetër, i tha Nitës se nuk ka pse merret me Antonetës, pasi ajo nuk ka lidhje fare me debatin që janë përfshirë ata të dy.

[embedded content]

[embedded content]

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts