Aksident automobilistik në aksin Librazhd-Elbasan, i riu plagoset pasi humb kontrollin e mjetit dhe del jashtë rruge

aksident automobilistik ne aksin librazhd elbasan i riu plagoset pasi humb kontrollin e mjetit dhe del jashte rruge
aksident automobilistik ne aksin librazhd elbasan i riu plagoset pasi humb kontrollin e mjetit dhe del jashte rruge

Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Librazhd-Elbasan, pasi një automjet tip “Volkswagen” që drejtohej nga një 25-vjeçar ka dalë nga rruga.

Mësohet se i riu ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe për pasojë ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Sakaq, ai është dëmtuar dhe ndodhet në kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë:

Elbasan/ Informacion paraprak

Rreth orës 19:30, në aksin rrugor Librazhd-Elbasan, automjeti tip “Volkswagen”, që drejtohej nga shtetasi E. S., 25 vjeç, banues në Librazhd, si pasojë e humbjes së kontrollit mbi drejtimin e automjetit nga drejtuesi, automjeti ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Drejtuesi i automjetit, shtetasi E. S., është dëmtuar dhe ndodhet në kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts