Aksident automobilistik pranë Përmetit, 64-vjeçari humb kontrollin e kamionit dhe përfundon jashtë rruge

Një aksident automobilistik ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Këlcyrë-Dragot, në vendin e quajtur “Fusha e Dragotit”, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një 64-vjeçar.

Mësohet se drejtuesi i kamionit ka humbur kontrollin dhe për pasojë ky automjet ka dalë jashtë rruge.

Sakaq, ai u dërgua për ndihmë mjekësore, në spitalin e Tepelenës, ndërsa grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të këtij aksidenti.

Njoftimi i policisë:

Përmet/Informacion paraprak

Rreth orës 18:00, në aksin rrugor “Këlcyrë-Dragot”, në vendin e quajtur “Fusha e Dragotit”, shtetasi E. D., 64 vjeç, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit kamion, dhe për pasojë ky automjet ka dalë jashtë rruge.

Nga aksidenti, është dëmtuar 64-vjeçari, i cili u dërgua për ndihmë mjekësore, në spitalin e Tepelenës.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të këtij aksidenti.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts