Aksident fatal në Lezhë, makina përplas për vdekje këmbësorin

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në hyrje të Lezhës, ku një këmbësor është përplasur për vdekje nga një makinë.

Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetari Elidon Ndreka.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për sqarimin e plotë të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts