Aksident i frikshëm në Britaninë e Madhe, kamioni përplaset me 17 makina, publikohen pamjet (VIDEO)

Një aksident i frikshëm është shënuar në Lakeside të Britanisë së Madhe.

Mediat e huaja kanë publikuar momentin, kur një kamion përplaset me 17 makina të tjera.

Raportohet, se shoferi ka pësuar lëndime dhe është dërguar me urgjencë në spital. Paraprakisht, mësohet se shoferi i mjetit të tonazhit të rëndë ka humbur kontrollin në një rrethrrotullim e më pas u përplas me një gardh.

Besohet se shoferi humbi kontrollin e automjetit të tij në një rrethrrotullim përpara se të përplasej me një gardh dhe më pas me 17 makina të parkuara në parking.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.