Aksident i rëndë/ Humb kontrollin e drejtimit të motorit, vdes 35-vjeçari

Një 35-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Babicë e Madhe në Vlorë, ku i riu humbi kontrollin mbi drejtimin e motorit dhe është rrëzuar duke ndërruar jetën në vend.

aksident motor

“Rreth orës 03:15, në fshatin Babicë e Madhe, shtetasi F. R., 35 vjeç, duke drejtuar motomjetin, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e motomjetit, ku si pasojë është rrëzuar dhe ka humbur jetën në vendngjarje”, thotë policia.

Ndërkohë grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts