Aksident i rëndë në aksin Laç-Patok, raportohet për një viktimë

aksident i rende ne aksin lac patok raportohet per nje viktime
aksident i rende ne aksin lac patok raportohet per nje viktime

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur në aksin Laç-Patok. Një person, ende i paidentifikuar, ka humbur jetën.

Gazetari Elidon Ndreka bën me dije për BalkanWeb se ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë teksa viktima është goditur nga një automjet, duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme.

Ndërkohë viktima është dërguar me autoambulancave në morgun e Tiranës. Policia ndodhet në vendngjarje po heton shkaqet e aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts