Aksident i rëndë në Fier, raportohet për disa të plagosur, 3 ambulanca në vendngjarje

Nje aksident i rende ka ndodhur mbremjen e sotme ne aksin rrugor Fier- Patos, ne vendin e quajtur “Kthesa e Patosit”.

Nje automjet tip “Benz” dhe nje automjet tip “Ford” jane përplasur, ndërsa raportohet se ka disa te plagosur.

Ne vendngjarje kane mberritur menjehere policia dhe tre ambulanca te cilat kane transportuar me urgjence te lenduarit drejt spitalit rajonal te Fierit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts