Aksident i rëndë në Fushë-Krujë, makina përplas për vdekje 17-vjeçarin

aksident i rende ne fushe kruje makina perplas per vdekje 17 vjecarin
aksident i rende ne fushe kruje makina perplas per vdekje 17 vjecarin

Një aksident i rëndë automobilisti ka ndodhur mbrëmjen e sotme në dalje të Fushë-Krujës, ku për pasojë ka mbetur i vdekur një 17-vjeçar.

Raportohet se ai ka mbetur i pajetë pasi është përplasur nga një automjet, ndërsa ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes së rëndë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts