Aksident i rëndë në Greqi, përplaset nga një makinë, ndërron jetë 27-vjeçari shqiptar

aksident i rende ne greqi perplaset nga nje makine nderron jete 27 vjecari shqiptar
aksident i rende ne greqi perplaset nga nje makine nderron jete 27 vjecari shqiptar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi ku një i ri shqiptar ka humbur jetën në një aksident rrugor në zonën e Skylabela në ishullin Mykonos.

Mediat greke shkruajnë se rrethanat e aksidentit mbeten ende të paqarta, ndërsa drejtuesi i makinës, i cili punonte në një lokal, humbi kontrollin duke i marrë jetën 27-vjeçarit shqiptar. Përplasja ka qenë aq e fortë saqë i riu është hedhur nga makina.

Menjëherë pas ngjarjes, në vendodhje kanë shkuar ambulanca, policia dhe zjarrfikësja, por i riu i cili jetonte në Mykonos kishte ndërruar jetë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts