Aksident i rëndë në Kosovë, humb jetën një fëmijë 14 vjeçar, 2 të plagosur

aksident i rende ne kosove humb jeten nje femije 14 vjecar 2 te plagosur
aksident i rende ne kosove humb jeten nje femije 14 vjecar 2 te plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së dielës në Suharekë, si pasojë një fëmijë 14 vjeçar ka humbur jetën.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj.

“Është një aksident trafiku me fatalitet, një fëmijë 14 vjeçar ka humbur jetën, ndërsa dy të tjerë kanë pësuar lëndime”, pohoi Osmanollaj.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts