Aksident i rëndë në Racë të Gjakovës, 3 të vdekur, dyshohet se janë shtetas shqiptarë

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur sot në orët e mëngjesit në fshatin Raçë të Gjakovës, ku për pasojë 3 persona kanë humbur jetën.

Telegrafi ka kontaktuar edhe zëdhënësin e Policisë së Kosovës për rajonin e Gjakovës, Nysret Gjurkaj, i cili vetëm konfirmoi aksidentin, mirëpo pa dhënë detaje lidhur me këtë rast. “Jemi në pritje, të raportit nga vendi i ngjarjes. Në momentin që e marrim raportin ju tregojmë”, ka thënë Gjurkaj.

Ndërkaq, sipas medias lokale ‘Syri-vizion” të aksidentuarit dyshohet se janë shtetase shqiptarë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.