Aksident i rëndë në Tiranë, makina humb kontrollin dhe përplas një fëmijë 11-vjeç

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë paradite në Tiranë, ku një 11-vjeçar është aksidentuar nga nja makinë.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:15, në afërsi të fushës së sportit në Laprakë, ku dyshohet se një shtetas, duke drejtuar mjetin e tij, ka aksidentuar një të mitur 11 vjeç, i cili si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts