Aksident i rëndë pranë Dukagjinit, makina del jashtë rruge dhe bie në humnerë

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur ditën e sotme në njësinë Pult pranë Dukagjinit.

Një automjet tip fuoristradë ka dalë nga rruga dhe ka rënë në humnerë, ndërsa mësohet se një person ndodhet në gjendje të rëndë.

Gazetari Senad Nikshiqi ka raportuar për BalkanWeb se personi i plagosur është identifikuar si Gjelosh Rushaj.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts