Aksident i trefishtë në ditën e Krishtlindjeve, tre të plagosur, mes tyre edhe një fëmijë

aksident i trefishte ne diten e krishtlindjeve tre te plagosur mes tyre edhe nje femije
aksident i trefishte ne diten e krishtlindjeve tre te plagosur mes tyre edhe nje femije

Tre persona, përfshirë një fëmijë të vogël janë plagosur rëndë pas një aksidenti të tmerrshëm në ditën e Krishtlindjeve, në Blackwood, Uells.

Përplasja ka ndodhur mes një Vauxhall Corsa, një Mini Cooper dhe një Vauxhall Astra. Të plagosur rëndë kanë mbetur një vajzë tre vjeçare, një 29-vjeçar  dhe një 33-vjeçare.

Shoferi i Mini Cooper ka pësuar lëndime të lehta dhe është arrestuar pasi dyshohet se ka qenë ai që ka shkaktuar aksidentin e trefishtë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts