Aksident i trefishtë në Kosovë, një i vdekur dhe katër të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mëngjes në Prishtinë-Ferizaj, duke lënë pas një viktimë dhe katër të plagosur. Sipas mediave të Kosovës, në aksident janë përfshirë tri automjete, një makinë e parkuar dhe dy të tjera që kanë qenë në lëvizje. “Sot rreth orës 01:00 kemi pranuar informatën se në rrugën Prishtinë – Ferizaj, […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts