Aksident i trefishtë në Lezhë, dyshohet për 3 të plagosur

Një tjetër aksident është shënuar këtë të enjte në rrugën dytësore Rrile Shënkollë.

Gazetari Elidon Ndreka bën me dije për Balkanweb se në aksident janë përfshirë tre mjete, një prej tyre ka dalë nga rruga dhe ka rënë në një kanal.

Si pasojë janë plagosur tre person, të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts