Aksident në aksin Gjirokastër-Kakavijë, makina dhe furgoni me turistë përfundojnë në arë, përplaset për vdekje bariu në anë të rrugës

Një aksident është raportuar ditën e sotme në aksin Gjirokastër-Kakavijë. Mësohet se dy një makinë dhe një furgon me turistë polakë janë aksidentuar.

Për pasojë mjetet kanë dalë nga rruga duke goditur një bari të zonës që ndodhej në anë të rrugës. Raportohet se bariu ka ndërruar jetë në vend.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts