Aksident në aksin Korçë-Bilisht, përplasen dy automjete me targa greke. Pamjet nga vendngjarja

Aksident në aksin nacional Korçë-Bilisht. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotme në kryqëzimin e fshatit Plasë, ndërsa janë përfshirë dy mjete të cilat po ecnin në drejtime të kundërta.

Nga përplasja e dy mjeteve janë regjistruar dëme të shumta materiale, fatmirësisht jo dëme në njerëz.
Të dyja mjetet mësohet se janë me targa greke.

Policia ndodhet në vendngjarje për të bërë të mundur zbardhjen dhe shkaqet e aksidentit.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts