Aksident në aksin Korçë-Pogradec, raportohet për të plagosur

Një aksident është raportuar ditën e sotme në aksin rrugor Korçës-Pogradec, në afërsi të Maliqit.

Mësohet se dy automjete janë përplasur më njëra-tjetrën. Policia dhe ambulanca ndodhen në vendin e ngjarjes, ndërsa raportohet për të lënduar.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts