Aksident në aksin Lezhë-Laç, kamioni përplas motorin, plagoset rëndë drejtuesi

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në aksin Lezhë-Laç, në afërsi të Fushë-Milotit.

Një mjet i tonazhit të rëndë, trajler, ka përplasur një motoçikletë.

Nga aksidenti ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i motoçikletës, i cili është dërguar me urgjencë në spital. Policia po heton shkaqet e aksidentit.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts