Aksident në aksin Lezhë-Milot, mjetet përfundojnë të përmbysura në një parcelë. Tre persona në spital, një prej tyre në gjendje të rëndë

aksident ne aksin lezhe milot mjetet perfundojne te permbysura ne nje parcele tre persona ne spital nje prej tyre ne gjendje te rendeNjë aksident i rënë ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Milot, pranë fshatit Markatomaj, ku një automjet tip furgon është përplasur më një autoveturë, duke lënë të plagosur tre persona.

ambulanca-1

Mësohet se mjetet janë përplasur dhe kanë përfunduar të dyja të përmbysura në një parcelë jashtë rruge.

Nga aksidenti kanë marrë dëmtime dhe janë dërguar për ndihmë mjekësore në spital 3 persona, njëri prej të cilëve në gjendje të rëndë për jetën.

Ndërkohë, policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts