Aksident në aksin Lezhë –Shkodër, makina humb kontrollin dhe del nga rruga, dy të lënduar

aksident ne aksin lezhe shkoder makina humb kontrollin dhe del nga rruga dy te lenduar
aksident ne aksin lezhe shkoder makina humb kontrollin dhe del nga rruga dy te lenduar

Një aksident ka ndodhur në autostradën Lezhë-Shkodër, në afërsi të fshatit Piraj, ku për pasojë kanë mbetur të lënduar dy persona.

Një automjet ka humbur kontrollin dhe për pasojë ka dalë nga rruga. Në automjet ndodhej edhe një pasagjer.

Mësohet se të dy kanë mbetur të lënduar dhe po marrin ndihmë mjekësore në spitalin e Lezhës. Aktualisht ata ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi i mjetit pas testit ka rezultuar qe nuk ka përdorur pije alkoolike.

Policia po vijon punën për zbardhjen e shkaqeve.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts