Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, përplasen dy makina, plagosen dy shoferët

aksident ne aksin lezhe shkoder perplasen dy makina plagosen dy shoferet
aksident ne aksin lezhe shkoder perplasen dy makina plagosen dy shoferet

Lezhë/Informacion paraprak

Rreth orës 15:00, në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, në vendin e quajtur Mabe, janë përplasur automjeti me drejtues shtetasin F. C. me automjetin me drejtues shtetasin A. B. dhe automjetin me drejtues shtetasin A. S.

Për pasojë janë lënduar dy persona të cilët janë dërguar në spital për trajtimin e nevojshëm mjekësor, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor në vendin e ngjarjes vazhdon veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts