Aksident në aksin Radhimë-Orikum, dy makina përplasen ‘kokë më kokë’, plagosen shoferet (VIDEO)

aksident ne aksin radhime orikum dy makina perplasen koke me koke plagosen shoferet video
aksident ne aksin radhime orikum dy makina perplasen koke me koke plagosen shoferet video

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin Radhimë-Orikum. Bëhet me dije se dy makina janë përplasur kokë më kokë, ndërsa dy shoferet raportohet se janë plagosur.

Sakaq në vendin e ngjarjes ndodhet edhe ambulanca, për t’i ardhur në ndihmë, dy të plagosurave.

Sakaq policia gjithashtu po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts