Aksident në aksin Tiranë-Milot, 21-vjeçari humb kontrollin e mjetit dhe përplas 2 këmbësore

Aksident në aksin rrugor Tiranë-Milot. Bëhet me dije se 31-vjeçari E.M., ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nda rruga. Për pasojë ka përplasur dy këmbësorë që ndodheshin në anë të rrugës. Të plagosurit janë dërguar në spital për trajtim mjekësor.

Sakaq i riu është shoqëruar në ambientet e policisë për veprime të mëtejshme procedurale.

NJOFTIMI:

Kurbin/Informacion paraprak

Rreth orës 18:00, në aksin rrugor Tiranë – Milot, në zonën e quajtur Fushë Milot, shtetasi E. M. 21 vjeç, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit me të cilin po lëvizte duke dalë nga rruga.

Për pasojë, në momentin e daljes nga rruga, ka përplasur dy shtetase këmbësore që kanë qenë në anë të rrugës, të cilat janë dërguar në spital për ndihmën e nevojshme mjekësore.

21-vjeçari është shoqëruar në ambientet e policisë për veprime të mëtejshme procedurale hetimore. Grupi hetimor në vendin e ngjarjes vazhdon veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts