Aksident në autostradën Lezhë-Laç, dy të plagosur

Përplasen 2 mjete te Kryqezimi i Shënkollit, në autostradën Lezhë-Laç.

Ngjarja ndodhi rreth orës 24:30. Nga përplasja e automjeteve mësohet se janë dëmtuar shoferi dhe pasagjeri i njërit nga mjetet.

Drejtuesi i mjetit është dërguar në Spitalin e Lezhes ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën, ndërsa pasagjeri është transportuar ne Spitalin Traumës në Tiranë në gjendje më të rëndë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts